Przegląd tygodnia w Braniewie, najważniejsze wydarzenia od 18.10 do 24.10.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 18.10 do 24.10.2020
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 18.10 do 24.10.2020 CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Braniewa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 18.10 a 24.10.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Imieniny Ingi 25.10. Oryginalne życzenia imieninowe dla Ingi. Kiedy są imieniny Ingi?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Braniewo od 18.10 do 24.10.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Imieniny Ingi 25.10. Oryginalne życzenia imieninowe dla Ingi. Kiedy są imieniny Ingi?

Imieniny Ingi obchodzone są 25.10 . Warto znaleźć takie życzenia imieninowe dla Ingi, które będą pasować do danej osoby. Przygotowane życzenia imieninowe dla Ingi warto wysłać za pomocą wiadomości sms lub jako karta z oryginalnymi życzeniami na imieniny. Jakie życzenia imieninowe przygotowane dla Ingi będą odpowiednie? Życzenia imieninowe składamy solenizantom z okazji ich święta. Dobrze jest również przygotować drobny prezent dla Ingi. Czy znasz Ingę? Złóż jej miłe życzenia na imieniny. Jakie pochodzenie przypisane jest Indze? Jakie cechy charakteru przypisane są do Ingi?

📢 Kierowcy z Braniewa będą jutro skrobać szyby? Znamy prognozę na noc z soboty na niedzielę

Nie wiesz, czy w Braniewie jutro będzie przymrozek? Poranny szron wynika z pogody w nocy, dlatego sprawdziliśmy, jaka będzie. Jaka czeka nas noc z soboty na niedzielę? Spodziewana temperatura w Braniewie to 9°C. Jednocześnie prawdopodobieństwo opadów deszczu wynosi 20%, natomiast wilgotność powietrza: 96%. Jeśli chodzi o wiatr, możemy spodziewać się podmuchów o sile do 17  km/h. Dzięki temu możemy być niemal pewni, że w nocy nie będzie przymrozków.

📢 13 628 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia. Zmarło 179 osób. Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa. Jest na kwarantannie

Mamy 13 628 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia - poinformowało w sobotę 24.10.2020 r. Ministerstwo Zdrowia. Z powodu COVID-19 zmarło 29 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 150 osób. Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa ale czuje się dobrze. Jest na kwarantannie.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 32GB WiFi Czarny (SM-T510NZKDXEO)


Kruger&Matz Eagle 1069 4/64GB LTE Czarny (KM1069)


Tygodniowa prasówka 18.10-24.10.2020 Braniewo: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Braniewie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Długofalowe powikłania koronawirusa. Co już wiemy? Skutki Covid-19 mogą być widoczne latami

Ciągle nie są znane wszystkie skutki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Przebieg Covid-19 u każdego wygląda inaczej – wielu młodych ludzi przechodzi chorobę bezobjawowo. Niestety, sporo osób, a przede wszystkim seniorzy, są jednak narażeni na poważny przebieg zakażenia, a nawet na śmierć. Jeszcze mniej wiemy o długofalowych skutkach przejścia Covid-19, chociaż ze świata docierają już różne informacje dotyczące powikłań choroby. Niektóre z komunikatów nie napawają optymizmem – skutki choroby są u niektórych ozdrowieńców widoczne nawet kilka miesięcy po zakażeniu.

📢 Imieniny Walentyny 24.10. Jakie życzenia wybrać dla Walentyny? Życzenia imieninowe idealne na sms

Walentyna obchodzi imieniny 24.10. Warto znaleźć takie życzenia imieninowe dla Walentyny, które będą pasować do danej osoby. Życzenia imieninowe dla Walentyny można napisać na specjalnej kartce imieninowej lub wysłać je w formie smsa. Jakie życzenia na imieniny dla Walentyny będą najlepiej dopasowane? Znana nam Walentyna z pewnością ucieszy się z pięknych życzeń, które przygotujemy. Dla Walentyny możemy dodatkowo przygotować bukiet kwiatów lub drobny upominek. Znasz Walentynę? Złóż jej oryginalne życzenia na imieniny. Jakie pochodzenie przypisane jest Walentynie? Które cechy charakteru wyróżniają osoby o imieniu Walentyna?

📢 Ranking Miast PZFD 2020. Gdzie najłatwiej buduje się domy i mieszkania? Znamy zwycięzców

Polski Związek Firm Deweloperskich ogłosił, w których miastach decyzje potrzebne do rozpoczęcia budowy są wydawane najsprawniej. W tym roku pierwsza trójka zaskoczyła.

📢 10 zmian kluczowych dla pracowników, rodziców i seniorów. Lista obostrzeń i ułatwień

Po ograniczeniu działalności branży fitness rząd wprowadza kolejne obostrzenia zapobiegające rozprzestrzenianiu się COVID-19. Od 24 października lokale gastronomiczne mogą sprzedawać jedzenie tylko na wynos. Zobacz, jakie jeszcze istotne dla pracowników zmiany zostały wdrożone przez Radę Ministrów.

📢 Dziennik covidowy. Dziesięć dni z życia zakażonej koronawirusem

Jedna podróż autobusem miejskim, parę przystanków. Jedna pasażerka bez maseczki. 10 dni z COVID-em – o swoim chorowaniu na koronawirusa pisze nasza dziennikarka Anita Czupryn

📢 Dziennik covidowy. Dziesięć dni z życia zakażonej koronawirusem

Jedna podróż autobusem miejskim, parę przystanków. Jedna pasażerka bez maseczki. 10 dni z COVID-em – o swoim chorowaniu na koronawirusa pisze nasza dziennikarka, Anita Czupryn.

📢 Fryzury wyszczuplające twarz: dzięki nim wysmuklisz rysy. Te uczesania odejmą ci kilka kilogramów. Sprawdź trendy 2020

By wyglądać szczuplej, wcale nie musisz katować się rygorystyczną dietą. Istnieje kilka trików, dzięki którym efekt będzie natychmiastowy! Mowa o fryzurach wyszczuplających. Okazuje się, że dobrze dobrana fryzura może odjąć nam nawet kilka kilogramów. Jak się czesać, by optycznie wysmuklić rysy twarzy? Oto najbardziej przydatne wskazówki.

📢 Nowe obostrzenia. Cała Polska czerwoną strefą? Nieoficjalnie: Zamknięte restauracje i puby, zakaz opuszczania domu przez seniorów

Premier Mateusz Morawiecki w piątek przed południem przedstawi nowe obostrzenia, w związku z lawinowym wzrostem zakrążeń koronawirusem. W środę szef rządu mówił o przejściu na nauczanie zdalne w szkołach podstawowych oraz o objęciu całego kraju czerwoną strefą. Słowa premiera potwierdził minister zdrowia Adam Niedzielski.

📢 Pierwsze w Polsce zielone obligacje komunalne. Grudziądz ma pieniądze na gruntowną modernizację systemu wodnego o kanalizacyjnego!

Grudziądz jest pierwszym miastem w Polsce, który zdecydował się na emisję obligacji komunalnych na cele związane z ochroną środowiska. By stały się one powszechne - a to jest potrzeba chwili - niezbędne są zmiany w prawie.

📢 Imieniny Klotyldy 23.10. Życzenia imieninowe dla bliskiej osoby. Kiedy są imieniny Klotyldy?

Imieniny Klotyldy wypadają w 23.10. Warto złożyć życzenia imieninowe Klotyldzie, które będą dopasowane do charakteru danej osoby. Wybrane życzenia imieninowe dla Klotyldy można wpisać do kartki imieninowej lub wysłać jako wiadomość sms. Jakie życzenia na imieniny dla Klotyldy będą najlepiej dopasowane? Znana nam Klotylda z pewnością ucieszy się z pięknych życzeń, które przygotujemy. Dla Klotyldy warto także przygotować drobny upominek w postaci kwiatów lub miłego prezentu. Znasz Klotyldę? Złóż jej życzenia imieninowe. Sprawdźmy pochodzenie tego imienia. Jakie cechy może mieć osoba mająca to imię?

📢 Imieniny Gracjana. Kiedy są imieniny Gracjana? Najbliższe imieniny wypadają 23.10. Najpiękniejsze wiersze imieninowe

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Gracjana obchodzimy 23.10. Kiedy są imieniny Gracjana? Imieniny Gracjana wypadają 23 października. Imieniny Gracjana obchodzone są więc 1 raz w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Gracjana?

📢 Imieniny Marleny 23.10. Oryginalne życzenia imieninowe dla Marleny. Kiedy są imieniny Marleny?

Imieniny Marleny są obchodzone 23.10. Dobrze jest znaleźć wyjątkowe życzenia imieninowe dla Marleny, które będą dopasowane do charakteru osoby. Przygotowane życzenia imieninowe dla Marleny warto wysłać za pomocą wiadomości sms lub jako karta z oryginalnymi życzeniami na imieniny. Które życzenia na imieniny Marleny będą najlepsze? Życzenia na imieniny są składane solenizantom z okazji ich święta. Dla Marleny fajnie jest przygotować bukiet kwiatów czy inny drobny prezent z okazji imienin Marleny. Czy znasz Marlenę? Złóż jej serdeczne życzenia imieninowe. Jakie jest pochodzenie imienia Marlena? Jakie cechy charakteru przypisane są do Marleny?

📢 Paznokcie na Halloween 2020. Strrraszne i mroczne inspiracje i wzory na halloweenowe paznokcie: pomarańczowe, czarne i z pająkami ZDJĘCIA

Paznokcie na Halloween 2020: wzory, trendy, inspiracje i kolory. Halloween zbliża się wielkimi krokami, a to dla niektórych Pań świetna okazja na stworzenie tematycznego manicure. Jakie halloweenowe paznokcie będą wyglądały mrocznie i... strrrrasznie dobrze? Wśród kolorów paznokci na Halloween prym wiedzie czerwień i czerń, a co z wzorami? Poniżej znajdziecie garść inspiracji.

📢 Od kontaktu z zakażonym do wyniku testu długa i wyboista droga. Tak wygląda rzeczywistość osób, które chcą wykonać test na koronawirusa

Godziny spędzone przy telefonie, wiele dni oczekiwania na wynik testu, utrudniony kontakt z sanepidem. W takiej rzeczywistości żyją dziś osoby, które mają objawy COVID-19 lub miały kontakt z osobą zakażoną. Lekarze i pracownicy sanepidu przekonują, że robią co mogą, jednak obecna skala pandemii ich przerasta.

📢 Nagroda dziennikarska im. Bartosza Niedzielskiego i Antonio Megalizziego przyznana w Brukseli

Anastasia Lopez, dziennikarka z Austrii i Francisco Sezinando, dziennikarz z Portugalii, otrzymali tegoroczne nagrody im. Bartosza Niedzielskiego i Antonio Megalizziego, które po raz drugi zostały przyznane młodym obiecującym dziennikarzom Europy. Zwycięzcom gratulowała obecna na skromnej, z powodu pandemii, uroczystości komisarz ds spójności i reform Elisa Ferreira.

📢 Dobra atmosfera w firmie. 8 spraw, o które powinien zadbać pracodawca, by zatrzymać zespół

Pracodawcy, którzy borykają się z częstą rotacją pracowników, powinni zadać sobie pytanie, jakie firmy tworzą. Czy obowiązują w nich zasady zdrowego miejsca pracy? Jeśli nie, czas na zmiany.

📢 Najgorsze budynki mieszkalne. Jak można tak żyć? Absurd goni absurd [ZDJĘCIA]

Oto budynki, w których chyba nikt nie chciałby zamieszkać – a jednak żyją w nich ludzie. Część budzi śmiech, część zadziwienie, jeszcze inne – czystą grozę. To trzeba zobaczyć!

ZOBACZ KONIECZNIE

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie