Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Poszukiwany miłośnik cudzych bagaży – Policja apeluje o pomoc

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
olsztyn.policja.gov.pl
Olsztyńska Policja prowadzi intensywne śledztwo w sprawie przywłaszczenia bagażu o wartości ponad 3000 złotych. Incydent miał miejsce 23 sierpnia 2023 roku w jednym z pociągów kursujących na trasie Warszawa-Olsztyn. Funkcjonariusze z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie apelują o pomoc społeczeństwa w identyfikacji mężczyzny widocznego na nagraniu z kamer monitoringu.

Olsztyńska Policja prowadzi intensywne śledztwo w sprawie przywłaszczenia bagażu o wartości ponad 3000 złotych. Incydent miał miejsce 23 sierpnia 2023 roku w jednym z pociągów kursujących na trasie Warszawa-Olsztyn. Funkcjonariusze z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie apelują o pomoc społeczeństwa, w identyfikacji mężczyzny widocznego na nagraniu z kamer monitoringu.

Wartość utraconego mienia oszacowano na ponad 3000 złotych, a nagranie z monitoringu uchwyciło podejrzanego mężczyznę, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Każda informacja mogąca pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego może być kluczowa dla postępowania.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje związane z przedstawionym incydentem proszone są o natychmiastowy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Numer telefonu do dyspozycji to: 47 73 134 78, 47 73 138 32, 47 73 134 24. Alternatywnie, informacje można przesłać drogą mailową na adres: [email protected].

Policja apeluje o współpracę społeczności w celu szybkiego rozwiązania sprawy i doprowadzenia sprawcy do odpowiedzialności. Wszelkie przekazane informacje traktowane będą jako poufne, a osoby współpracujące mogą przyczynić się do przywrócenia sprawiedliwości.

od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Poszukiwany miłośnik cudzych bagaży – Policja apeluje o pomoc - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na braniewo.naszemiasto.pl Nasze Miasto