W trzech różnych miejscach Olsztyna będą wystawione księgi kondolencyjne. Każdy będzie mógł złożyć hołd ofiarom katastrofy samolotowej w Smoleńsku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wpis do księgi kondolencyjnej będzie można złożyć w niedzielę w godz. 9-18 w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie (ul. Emilii Plater 1, wejście od strony Pomnika Wyzwolenia Ziemi Warmińskiej i Mazurskiej, czyli tzw. "Szubienic").

Wpis do księgi kondolencyjnej będzie można także złożyć w Urzędzie Wojewódzkim.
- W niedzielę już od godz. 8 do godz. 20. Księga będzie wyłożona przez cały tydzień. Na pewno także po godzinach pracy urzędu, by wszyscy mogli złożyć swój wpis - mówi Edyta Wrotek, rzeczniczka UW.

W Urzędzie Miasta także będzie wystawiona księga kondolencyjna. Będzie ją można znaleźć od godz. 13.00 w olsztyńskim Urzędzie Stanu Cywilnego.

Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

scyzor (gość)

http://www.globalnaswiadomosc.com/wniosekdots.htm

jak chcesz prześlij dalej..............