Policjanci z Młynar zatrzymali cztery osoby: 44-letnią kobietę, jej konkubenta, a także dwóch innych mężczyzn. Funkcjonariusze wspólnie z prokuraturą wyjaśniają sprawę zbezczeszczenia płodu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zdarzenie miało miejsce 16 marca tego roku. 44-letnia kobieta będąc w 7 miesiącu ciąży miała poronić, a następnie, jak wynika z jej relacji, martwy płód spalić w piecu. Sprawa wyszła na jaw w momencie, gdy do mieszkania zajmowanego przez kobietę przyszedł dzielnicowy. Policjant zainteresował się sytuacja kobiety, ponieważ wcześniej widział, że była ona w ciąży. Gdy funkcjonariusz zapytał, co stało się z dzieckiem, ta opowiedziała mu o przebiegu zdarzeń. Kobieta oraz mężczyźni, którzy w tym czasie przebywali w mieszkaniu zostali zatrzymani. O zdarzeniu powiadomiono prokuraturę w Braniewie, która prowadzi w czynności tej sprawie.

Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!