O przyjaznych relacjach sąsiedzkich trudno mówić w przypadku 56-letniego Jana Ż. oraz jego o dwa lata młodszego sąsiada. Jan Ż. usłyszał dziś zarzut zniszczenia mienia poprzez przebicie nożem samochodowych opon w aucie należącym do… sąsiada. Mężczyźnie może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zdarzenie rozegrało się wczoraj około 18.30 w okolicach elbląskiego Zatorza. Policja została powiadomiona o zniszczeniu czterech opon w samochodzie zaparkowanym pod jednym z bloków mieszkalnych. Gdy na miejsce przyjechał patrol okazało się, że przyczyną „awarii” auta jest najprawdopodobniej sąsiedzki konflikt o miejsce parkingowe przed blokiem.

Policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie jednego z mieszkańców bloku. Dziś usłyszał on zarzut zniszczenia mienia. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz funkcjonariusze przeprowadzą dochodzenie, które ustali przebieg zdarzenia oraz to co tak naprawdę było powodem działania krewkiego sąsiada. Jeżeli zarzut potwierdzi się mężczyźnie zgodnie z Kodeksem Karnym może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!