Policjanci wydziału kryminalnego elbląskiej komendy zatrzymali 16-letniego Macieja. Chłopak od połowy ubiegłego roku zdaniem policji okradał elblążan. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zatrzymania 16-latka doszło wczoraj na terenie miasta. Jak ustalili policjanci, chłopak od połowy ubiegłego roku kilkakrotnie okradał mieszkańców naszego miasta. Funkcjonariusze udowodnili mu 10 tego typu czynów. Jego łupem padały torebki damskie, portfele czy telefony komórkowe. Chłopak kradł przede wszystkim w środkach komunikacji miejskiej. Policjanci ustalają teraz dokąd trafiło skradzione mienie. 16-letni Maciej nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny. Wcześniej był już zatrzymywany przez funkcjonariuszy za drobne przewinienia.

Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!