Okres swojej świetności, czyli średniowiecze, przypomni zwiedzającym w niedzielę 23.05. zamek w Toszku. Zabawa pod hasłem Brewerie Toszeckie, czyli historia o księżnej Judycie co męża szukała rozpocznie się w samo południe, kiedy to swoje kramy otworzą rzemieślnicy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
O godz. 13.00 rozpocznie się koncert zespołu Tibiarum Scholares, a pół godziny później wystąpi zespół Rocal Fuza (grupa zagra również o godz. 14.30). O godz. 14.10 obejrzymy pierwszy akt Brewerii, czyli "Przybycie rodziny Henryka". Drugi akt widowiska, "Intryga", zostanie zaprezentowany o godz. 15.00. Później czekają nas konkursy rycerskie. III akt Brewerii, czyli "Sekretną schadzkę" obejrzymy o godz. 16.00. 15 minut później czeka nas kolejna odsłona turnieju rycerskiego, a o 17.30 akt IV - "Ślub i weselisko". Imprezę zakończy o godz. 19.00 "Carmina Burana".

Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!